Dunajsky Lodivod

Dunajsky Lodivod

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
xox
Správa pre voličov
 
Dunajsky Lodivod
Dunajsky Lodivod | 18.9.2023 12:40

Pre blazenych veriacich sv. Sulika, ktori si myslia, ze tentokrat to uz bude "spolahlivy koalicny partner"

Takto si spomina na pad Radicovej vlady Duris Nicholsonova:
Keď sa v parlamente rozhodovalo o páde Radičovej vlády, kľúčoví ľudia zo SaS sa stretli u Richarda Sulíka v pracovni. „My sme s Jožom Mihálom prišli neskôr. Sedeli tam ministri s vyloženými nohami a s cigarami a bavili sa o tom, ako SaS pôjde preferenčne hore. Ukázalo sa, že pád Radičovej vlády spôsobil úpadok nielen SaS (v preferenciách), ale aj celej krajiny,“ spomína na dôležité momenty spred desiatich rokov.

„Pre Slovensko to znamenalo katastrofu. Postupne si to uvedomovali všetci aj v SaS, že euroval nebol o princípoch, ale o politickej nevyzretosti a o absolútnej nezodpovednosti za vývoj v krajine. Vpustili sme sem Fica na dlhých osem rokov a on rozobral krajinu a mustru právneho štátu na súčiastky. Zo Slovenska urobili jeho ľudia ako Kočner, Brhel, Bödör vlastné Eldorádo, kde neplatí rovnosť pred zákonom a kde sa dá spravodlivosť kúpiť za televízor.


Dunajsky Lodivod
Dunajsky Lodivod | 18.9.2023 12:44

Pre id*otov, ktorí maju stale dojem, ze ma plati igi, ci fico:
Pokojne to hodte PS - a mozete si byt isti,ze vas hlas neprepadne, kedze sas je stale na hrane zvolitelnosti a mne tu vycitate, ze chcem, aby sa fico nedostal do basy.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader